VOLANO Serwis i Pogotowie Komputerowe - Gdańsk, Sopot, Gdynia

Serwis Komputerów Sopot

 

Obecnie ciężko wyobrazić sobie codzienność bez komputera. Wielu ludziom tego typu sprzęt służy do pracy, nauki i rozrywki. To m.in. dzięki niemu można obejrzeć ulubiony serial niemal w każdym miejscu na ziemi. Pozwala także zagrać w ulubioną grę czy przygotować projekt do pracy bądź szkoły.

Niestety czasami przez awarię płyty głównej czy zainstalowanie złośliwego oprogramowania komputer przestaje być zdatny do użycia. Co wtedy? Czy konieczna jest wymiana sprzętu na nowy? Niekoniecznie! Wystarczy skorzystać z naszego serwisu komputerów w Sopocie!

Profesjonalny serwis komputerów - Sopot

Obecnie chyba nikt nie wyobraża sobie świata bez komputerów. Używane są zarówno w domach, jak i przedsiębiorstwach. Wykorzystuje się je w celach prywatnych oraz biznesowych. Niestety od czasu do czasu ulegają usterkom. W takiej sytuacji istnieją dwie opcje: kupić nowy sprzęt lub oddać uszkodzony egzemplarz do serwisu.

Pierwsza opcja wiąże się ze sporymi wydatkami. Jak wiadomo, komputery nie należą do najtańszych urządzeń. Ponadto czasami wystarczy naprawdę drobna naprawa, aby przywrócić sprzęt do sprawności. Zatem szkoda spisywać go na straty, lepiej oddać go do naszego serwisu komputerowego w Sopocie.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych naprawach komputerów wszystkich producentów. Na co dzień reperujemy sprzęty takich marek, jak LENOVO, HP, ASUS, DELL, ACER czy TOSHIBA. Zajmujemy się m.in. oczyszczaniem dysków i eliminowaniem złośliwego oprogramowania, wirusów bądź trojanów. Specjalizujemy się także usuwaniu usterek technicznych, konserwacji komputerów, wymianie podzespołów oraz diagnozowaniu awarii.

Serwis komputerów (Sopot) - dlaczego my?

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu komputerowego w Sopocie, to doskonale trafiłeś! Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się profesjonalną naprawą komputerów. Co nas wyróżnia? Z pewnością fakt, iż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zanim rozpoczniemy naprawę sprzętu, dokładnie mu się przyjrzymy i poszukamy przyczyny awarii. Uważamy, że tylko prawidłowa diagnoza pozwala na całkowite pozbycie się problemu.

Do naprawy komputerów używamy profesjonalnych narzędzi, pochodzących od sprawdzonych producentów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nie uszkodzimy żadnej części podczas serwisowania komputera.

Ponadto możemy pochwalić się sporą wiedzą. Nieustannie się doszkalamy, podnosimy swoje kwalifikacje, a do pracy podchodzimy z pasją oraz pełnym zaangażowaniem.
Doskonale znamy się na sprzętach różnych marek, zarówno tych bardzo popularnych, jak i bardziej niszowych. Dodatkowo nie boimy się wyzwań, dlatego podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych napraw.

Co jeszcze nas wyróżnia? Na pewno fakt, iż większość napraw wykonujemy w miejscu, w którym zainstalowano sprzęt. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się demontażem komputera czy urządzeń peryferyjnych, a następnie zawozić urządzenia do danego punktu. Zależy nam na zadowoleniu konsumentów, dlatego staramy się ułatwić im życie i zaoferować usługi w możliwie najatrakcyjniejszych cenach.

Pogoda w Gdańsku

Kursy walut wg NBP

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Masz problem z komputerem lub laptopem?

Zadzwoń pod numer: 882 871 386

 

Wykonujemy kompleksowe naprawy laptopów, notebooków oraz urządzeń PC wszystkich producentów.
Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz umiejętności do przeprowadzenia naprawy sprzętu najpopularniejszych marek

Firma VOLANO

Adres biura:
Lotników Polskich 18/1
80-809 Gdańsk
NIP: 583-142-01-96
Internet: www.volano.pl
Email: volano@volano.pl

Serwis komputerowy

Email: serwis@volano.pl
Tel. +48 882 871 386

Przyjmowania zleceń
Poniedziałek - Piątek:
w godzinach: 9 00 - 21 00
Sobota - Niedziela:
w godzinach: 10 00 - 17 00

Przegrywanie kaset

Email: kasety@volano.pl
Tel. +48 660 771 708

Przyjmowania zleceń
Poniedziałek - Piątek:
w godzinach: 10 00 - 19 00
Sobota: w godz. 11 00 - 15 00
Niedziela: Nieczynne